Портал "Свадьба в Харьков"ФорумСкидкиКарта сайтаО порталеПарад Невест Реклама на сайтеКонтакты

08.07.2008   #1
Dzzvinka

Збираємося влаштувати весілля в українському стилі в Харкові в вересні. Запрошуємо гурт "Буття" з Києва в якості музик. Вбрання теж буде з українськими елементами. Будемо намагатися дотримуватися традицій (не всіх, звісно). Самій цікаво що з цього вийде

Сегодня  
Реклама
08.07.2008   #2
Лана Асенина

Одно трудно, найти в Харькове украинскоговорящего (правильно, а не на суржике) ведущего.
08.07.2008   #3
Dzzvinka

Цитата:
Сообщение от Лана Асенина
Одно трудно, найти в Харькове украинскоговорящего (правильно, а не на суржике) ведущего.
гхм.. гурт "Буття" з Києва

08.07.2008   #4
Лана Асенина

Я так поняла, что вы их в качестве музыкантов приглашаете, а не ведущих
08.07.2008   #5
Dzzvinka

вони є і ведучими і музикантами. 4 людини.

08.07.2008   #6
Itaka

Так интересно! Dzzvinka, поделись пожалуйста, как именно вы хотите провести свадьбу! Какие обряды, традиции...?
08.07.2008   #7
dozhdev

Цитата:
Сообщение от Dzzvinka
гурт "Буття" з Києва
это если я не ошибаюсь, Олег Бут, с семейством? А когда у вас свадьба, когда они приезжают?
08.07.2008   #8
Dzzvinka

Цитата:
Сообщение от Itaka
Так интересно! Dzzvinka, поделись пожалуйста, как именно вы хотите провести свадьбу! Какие обряды, традиции...?
1. весілля камерне (30 людей друзів)
2. для себе, а не "про людські очі"
3. в суботу розпис за участі дружб і батьків. в неділю вінчання. Потім десь пофоткатися (думаємо над цим) і власне забава в кафе.
Обов"язково: благословіння батьків на шлюб, "ворота" (викуп), ну і далі в кафе: "гільце", сімейне вогнище (свічка), ігри, народні танці. Повірте, ми були у Буття на курсах танців. Народні (sic!) а не шароварні танці - це весело, коли тут всі вчаться, тут і танцюють. ага, ще покривання молодої і перетанцьовування з вельоном

Цитата:
Сообщение от dozhdev
это если я не ошибаюсь, Олег Бут, с семейством? А когда у вас свадьба, когда они приезжают?
не помиляєтеся, 7 вересня

Последний раз редактировалось Анна; 08.07.2008 в 18:37.
08.07.2008   #10
Itaka

Цитата:
ага, ще покривання молодої і перетанцьовування з вельоном
А можно об этом поподробней
08.07.2008   #11
Dzzvinka

Цитата:
А новая обувь для тещи?
так, є такий звичай, але ми його не будемо робити

Цитата:
Сообщение от Itaka
А можно об этом поподробней
покривання молодої.
коли до кінця підходить забава відбувається обряд "покривання молодої".
На молода сідає на подушку (молодому на коліна) і молодий (Гуцульщина) або мати молодого (Поділля, Полісся, Полтавщина) знімає з її голови вельон (фату) і накладає на голову хустку. Молода двічі зриває хустку з голови і лише на третій раз кориться. Потім молода в хустці перетанцьовує всю неодружену молодь: кладе фату на голову дівчині і трошки з нею танцює, потім з хлопцями, прикладаючи вельон до плеча

Последний раз редактировалось Анна; 08.07.2008 в 18:38.
08.07.2008   #12
Itaka

Цитата:
покривання молодої.
На молода сідає на подушку (молодому на коліна) і молодий (Гуцульщина) або мати молодого (Поділля, Полісся, Полтавщина) знімає з її голови вельон (фату) і накладає на голову хустку. Молода двічі зриває хустку з голови і лише на третій раз кориться. Потім молода в хустці перетанцьовує всю неодружену молодь: кладе фату на голову дівчині і трошки з нею танцює, потім з хлопцями, прикладаючи вельон до плеча
Думаю красивый обряд! я хоть и была на многих свадьбах, но такого еще не видела! прелесть))))
Скажи, а платье у тебя будет какое?
08.07.2008   #13
Лана Асенина

Цитата:
Сообщение от Dzzvinka
покривання молодої.
Обряд снятия фаты а вот такой вопрос, я нигде не нашла. в каких то краях свидетель танцует с фатой? Меряет незамужним девушкам, после того, как сняли с невесты фату?
08.07.2008   #14
Dzzvinka

Цитата:
Сообщение от Itaka
Думаю красивый обряд! я хоть и была на многих свадьбах, но такого еще не видела! прелесть))))
основа - вишиванка, бісером квіти з мережкою жовтим шовком. Куплена навесні в Карпатах (Космач). Тканина супер! Домоктанна, не парить! а от спідницю до цього дива мені ще треба дошити, ну не мені, але знайти: 1. тканину, 2. швачку.. шукаю.

Цитата:
Обряд снятия фаты а вот такой вопрос, я нигде не нашла. в каких то краях свидетель танцует с фатой? Меряет незамужним девушкам, после того, как сняли с невесты фату?
свідок? я не знаю. я знаю що молода танцює з молоддю і зі дружбами в т.ч.

Последний раз редактировалось Анна; 08.07.2008 в 19:11.
08.07.2008   #15
Лана Асенина

вот, и я так знаю... изучала традиции специально, нигде такого не видла. А на одной свадьбе мне стали доказывать, что свидетель танцует с фатой. И как поступить? Молодые хотят сделать все, как положено по обрядам, но если такого обряда нет?
08.07.2008   #16
Dzzvinka

Цитата:
вот, и я так знаю... изучала традиции специально, нигде такого не видла. А на одной свадьбе мне стали доказывать, что свидетель танцует с фатой. И как поступить? Молодые хотят сделать все, как положено по обрядам, но если такого обряда нет?
нє, ну це окремий випадок. яке каже прислів"я "Що не край - то звичай". Може десь вони почули/побачили. Може так в тундрі роблять.. хто зна
Ми розмовляємо про ті традиції, які були зафіксовані неодноразово

08.07.2008   #17
Itaka

Цитата:
основа - вишиванка, бісером квіти з мережкою жовтим шовком. Куплена навесні в Карпатах (Космач). Тканина супер! Домоктанна, не парить!
Сказка! Просто сказка! Вот где невеста будет выделяться среди других невест! Желаю, чтобы все получилось, как задумалось!!!
08.07.2008   #18
Н@т@ли

Была на похожей свадьбе. Родствеики невесты с западной Украины, так они такое устроили в кафе, что и тамада и ди джей сидели (именно сидели, а не вели свадьбу) с открытыми ртами. Каждое свое действие гости сопровождали песнями, танцами, обыгрывали все действия. Хотя до кафе украинского стиля не чуствовалось, было все как обычно. Мне тоже было очень интересно.
08.07.2008   #19
Dzzvinka

Цитата:
Сообщение от Itaka
Сказка! Просто сказка! Вот где невеста будет выделяться среди других невест! Желаю, чтобы все получилось, как задумалось!!!
щиро дякую

Цитата:
Сообщение от Н@т@ли
Была на похожей свадьбе.
ага вони вміють, я була на Галичині на весіллі.
але гуцульке - це всьо!

Последний раз редактировалось Анна; 08.07.2008 в 19:12.
08.07.2008   #20
Wife

Цитата:
Сообщение от Itaka
Да у нас же такой точно обряд, на форуме мы нго обсуждали, называеться обряд снятия фаты

Опции темы
Оценка этой теме
Оценка этой теме: