Портал "Свадьба в Харьков"ФорумСкидкиКарта сайтаО порталеПарад Невест Реклама на сайтеКонтакты

19.04.2019   #1
violan

Невдовзі у подружки весілля, вона планує зробити свято тематичним, костюмованним. В стилі серіалу Ігри Престолів, все буде зроблено по фільму: дракони, замки, навіть торт замовила у вигляді гербу Дейнеріс. Я ось думаю, що б собі таке придумати, який образ підібрати - які є у кого думки з цього приводу?
Сегодня  
Реклама
19.04.2019   #2
Ванюшка

Зараз це дуже популярно робити такі весілля. Я був на одному такому з джинсовим дрес-код. Умова для гостей була така: всі приходять у котоновому одязі. Дуже цікава тенденція. А вам пораджу подивитися серіал та обрату якусь з суконь головних героїнь, прийдеться звісно зшити її, ось вам тканина на вибір за доступними цінами. А вже решта - політ вашої фантазії та майстерність швачок з ател'є.
19.04.2019   #3
Ozerkova

Ой як цікаво! Я би теж хотіла таке тематичне весілля!
2 недель(и) назад   #4
Лерочка22
Цитата:
Сообщение от violan Посмотреть сообщение
Невдовзі у подружки весілля, вона планує зробити свято тематичним, костюмованним. В стилі серіалу Ігри Престолів, все буде зроблено по фільму: дракони, замки, навіть торт замовила у вигляді гербу Дейнеріс. Я ось думаю, що б собі таке придумати, який образ підібрати - які є у кого думки з цього приводу?
Интересная тематика. Должно получится прикольно. Вот только в голову ни какой образ не лезет. А может вам за помощью обратится на сайт , чтобы вам подобрали образ по тематике.
1 неделю назад   #5
mariakonov95
Очень оригинальная идея сделать в стиле Игры престолов

Метки
весілля

Опции темы
Оценка этой теме
Оценка этой теме: