Порада з приводу подарунка для дитини

Burana

Участник
Всіх вітаю, потрібна допомога у виборі подарунка для дитини 2 років, дівчинка. У мене своїх дітей ще немає і мені досить складно зробити вибір, адже хочеться догодити дитині, а не просто купити аби що. Які є дитячі новинки і що взагалі буде цікаво для дитини цього віку? Хто в темі, прошу діліться ідеями...

Ясина Ливнева

Участник
Дитина в цьому віці вже дуже активна і самостійна, їй цікаво пізнавати навколишній світ, тому і при віборі подарунка це треба враховувати. Ви не вказали на яку суму ви розраховуєте, бо варіанти для подарунка є різні. Я наприклад, зовсім недавно замовляла хрещениці інтерактивну іграшку Розумне Щеня, але вони зовсім не дешево коштують.

Далина Диканс

Участник
Я зазвичай в таких ситуаціях йду за порадою до мами дитини, адже хто ще як не вона знає бажання своєї дитини. Або ж йду в дитячий магазин і там продавець консультує, пропонує всі можливі варіанти іграшок з урахуванням віку дитини.

Lileyla

Участник
Я б особисто вибирала щось з розвиваючих іграшок, наприклад дерев'яний конструктор, пофарбований в різні кольори. Граючи в таку іграшку дитина буде запам'ятовувати кольори і форми, розвивати дрібну моторику, посидючість, логіку. Ще можна розглянути дитячий транспорт в якості подарунка. Для дитини 2 років це біговел, це такий велосипед, тільки педалі у нього відсутні. Подивіться такі біговели на цьому сайті і відразу прицініться https://ipopokids.ua/category/bihovely

Сверху